ارتودنسی و زیبایی

ارتودنسی و زیبایی

از آنجایی که بسیاری از افرادی که تصمیم به درمان ارتودنسی دارند هدفشان تنها “زیبایی” است، در این مقاله در مورد ارتودنسی با هدف زیبایی صحبت خواهیم کرد و اطلاعاتی در زمینه ارتودنسی و زیبایی و موارد مرتبط در اختیار خوانندگان قرار خواهیم داد

متخصص ارتودنسی در شهریار

تاثیر درمان ارتودنسی و زیبایی بر زیبایی نیمه پایینی صورت

درمان ارتودنسی و زیبایی می تواند قسمت های پایینی صورت را کاملا تحت تاثیر قرار دهد  :

  • فرم لب و ارتفاع بینی تا چانه را تصحیح کند
  • ارتودنسی و زیبایی می تواند برای بیمار لبخند زیبا بیافریند
  • صورت گرد بیمار را کشیده کند و از کشیده گی زیاد صورت کم کند
  • ارتودنسی و زیبایی می تواند لب های بیرون زده را خوش فرم و اندکی به سمت داخل متمایل کند و لب های باریک را برجسته کند

بهترین متخصص ارتودنسی در کرج | بهترین متخصص ارتودنسی در اسلامشهر

ارتودنسی به منظور زیبایی لبخند

یک لبخند زیبا برای همه ما دارای اهمیت بسیار زیادی است .در گذشته خیلی از بزرگسالان از داشتن براکت های ارتودنسی روی دندان هایشان خجالت می کشیدند و یا نمی خواستند یا نمی توانند به منظور زیبایی لبخند خود هزینه ای کنند و یا زمانی را برای ارتودنسی و زیبایی صرف کنند. در اینجا ما به سوالات رایج و ترس بی مورد از ارتودنسی و زیبایی پاسخ می دهیم.

آیا ارتودنسی و زیبایی برای من خیلی دیر نشده است؟

اگر دندان های شما فقط نامنظم هستند و شما قصد دارید آنها را مرتب و منظم کنید و طرح لبخند خود را اصلاح کنید درمان ارتودنسی و زیبایی به شما کمک خواهد کرد تا به خواسته خود برسید .واقعیت این می باشد که یک نفر از هر پنج بیمار ارتودنسی یک نفر بزرگسال است و هیچ گونه محدودیت سنی برای بیماران بزرگسال با لثه های نرمال و سالم وجود ندارد. درمان ارتودنسی و زیبایی به شما اجازه می دهد تا شما یک لبخند زیبا را که در تمام طول عمر در اندیشه آن بوده اید برایتان به ارمغان بیاورد.

من قبلا درمان ارتودنسی و زیبایی انجام داده ام اما دندان هایم دوباره کمی حرکت کرده اند

اهمیت حفظ بعد از اتمام دوره ارتودنسی و زیبایی جنبه کلیدی دارد. اگر بیماران درک کنند که چرا نگه دارنده ثابت و نگه ارنده متحرک به منظور درمان ارتودنسی و زیبایی تولید شده اند آنها نگهدارنده متحرک را به عنوان نیاز پس از اتمام دوره ارتودنسی و زیبایی استفاده خواهند کرد. همچنین بیماران پس از پایان دوره ارتودنسی و زیبایی باید به منظور نظارت به حفظ و نگهداری ارتودنسی و زیبایی فراخوان شوند. به احتمال خیلی زیاد این جلسات ویزیت انگیزه ای خواهد شد به منظور استفاده بعدی از دستگاه ارتودنسی متحرک. برای خیلی از آنها نیاز به درک حفظ ارتودنسی و زیبایی پس از پایان کار به عنوان یک حمایت از سرمایه گذاری خود می باشد.

آیا ارتودنسی و زیبایی بیش از حد طولانی نیست ؟

برای بسیاری از بزرگسالان ارتودنسی و زیبایی لبخند می تواند کمتر از شش ماه به اتمام برسد .این درمان کاملا به مقدار حرکت مورد نیاز و ابزار و لوازمی که به منظور درمان استفاده می شود، بستگی دارد. طول درمان ارتودنسی و زیبایی می تواند کاملا کوتاه باشد وممکن است به وسیله ویزیت های آینده درمان تکمیل شود.

آیا درمان ارتودنسی و زیبایی دردناک است ؟

البته تفاوت بسیار زیادی بین ناراحتی و درد وجود دارد و خیلی از ناراحتی های به وجود آمده کوتاه مدت است. ناراحتی عادت نداشتن به براکت های ارتودنسی  ، ناراحتی غذا خوردن و جویدن میوه ها و خوراکی ها، ناراحتی فشاری که با نوک انگشتان متخصص ارتودنسی در ابتدای ورود دستگاه به دهان وارد می شود. به صورت کلی بسیاری از این ناراحتی ها ی اولیه را می توان با خوردن یک داروی مسکن و عادت کردن به جویدن بعد از گذشت چند روز پشت سر گذاشت

 

بهترین متخصص ارتودنسی در اندیشه | بهترین متخصص ارتودنسی در شهریار

آیا با وجود براکت های ارتودنسی رعایت بهداشت و تمیز کردن دندان دشوار تر نمی گردد؟

بهداشت دهان و دندان بعد از درمان ارتودنسی و زیبایی به توجه بیشتری نسبت به قبل  نیاز دارد، اما این مورد می تواند توسط ابزارهای مناسبی مانند مسواک برقی، شستشو با فلوراید و استفاده از نخ دندان به خوبی کنترل گردد. بنابراین همه چیز به سرعت و بسیار آسان تحت کنترل بیمار قرار خواهد گرفت.

نتیجه گیری

درمان ارتودنسی و زیبایی می تواند با به وجود آوردن یک لبخند زیبا دیدگاه شما را در مورد ناراحتی های به وجود آمده و یا بهداشت سخت تر دهان و دندان متحول کند و در انتهای درمان ارتودنسی و زیبایی شما را با دیدن نتایج مثبت آن شگفت زده خواهد کرد.

متخصص ارتودنسی در شهریار

 

دکتر امیرحسین خطیبی متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت  پس از سپراندن دوره های تخصصی ارتودنسی، با کسب کردن مدرک بورد تخصصی و همینطور با دارا بودن مدرک تخصصی ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت، یکی از اعضای برجسته و بسیار برتر انجمن ارتودنتیست های ایران هستند و به دانش ارتودنسی تسلط کامل دارند. مطب تخصصی ارتودنسی در شهریار با دراختیار داشتن بهترین و کاملترین و پیشرفته ترین تکنولوژِی ها و امکانات روز دنیا و دانش نوین دندانپزشکی در زمینه علم ارتودنسی و همینطور با در اختیار داشتن کادری مجرب و مهربان و دلسوز، در طی ساعات 15 تا 20:30 روزهای زوج هفته، آماده ارائه بهترین خدمات مشاوره و درمان ارتودنسی به شما مراجعه کنندگان گرامی و گرانقدر می باشد. منتظر حضور گرم شما دوستان و مراجعه کنندگان گرامی و گرانقدر در مطب تخصصی دکتر امیرحسین خطیبی متخصص ارتودنسی در شهریار می باشیم.

 

مراجعه کنندگان و بیماران گرامی و گرانقدر، می توانند به منظور بهره مندی از خدمات دندانپزشکی در زمینه درمان های ارتودنسی از بهترین متخصص  ارتودنسی در شهریار، بهترین متخصص ارتودنسی اندیشه، بهترین متخخص ارتودنسی در پرند، بهترین متخصص ارتودنسی در غرب تهران، بهترین متخصص ارتودنسی در رباط کریم، بهترین متخصص ارتودنسی در اسلامشهر، بهترین متخصص ارتودنسی در شهرقدس، بهترین متخصص ارتودنسی در کرج، به مطب تخصصی ارتودنسی دکتر امیرحسین خطیبی مراجعه بفرمایند. متخصص ارتودنسی در شهریار

متخصص ارتودنسی در شهریارمتخصص ارتودنسی در اندیشه

در این مرکز درمانی با بهترین و به روزترین امکانات دندانپزشکی در زمینه دانش ارتودنسی در خدمت شما عزیزان هستیم.

نظرات

هیچ موردی یافت نشد

نظر خود را بنویسید

شما می توانید دیدگاه خود را در این بخش با ما در میان بگذارید.

تماس و مشاوره : 02165247966
footer footer
 ارتودنسی در شهریار

ارتودنسی در شهریار

ارتودنسی در شهریار ، دندان پزشک شهریار ، من امیرحسین خطیبی، فارغ التحصیل ارتودنسی و ناهنجاری‌های فک و صورت هستم، دارای بورد تخصصی. در حال انجام درمان‌های ارتودنسی مانند اصلاح بی‌نظمی دندان‌ها و مشکلات فک با روش‌های ارتوپدی و جراحی فک. آماده کمک به شما در درمان ناهنجاری‌ها.

بخش هایی از سایت

ارتباط با ما