بررسی صلاحیت فرد درمانگر

بررسی صلاحیت فرد درمانگر

در صورتی که به انجام درمان ارتودنسی تمایل دارید بهتر است در مورد مدرک واقعی پزشکی که به او مراجعه می نمایید اطمینان حاصل کنید. توجه کنید که افراد فاقد صلاحیت لازم به منظور جلب توجه شما از عناوین نادرست و فریبنده استفاده می کنند. این عناوین نادرست و فریبنده می توانند بصورت زیر در تابلو یا سرنسخه و سایر اقلام معرفی آن افراد وجود داشته باشد که هیچکدام دلیل محکمی بر ادعای داشتن صلاحیت فرد درمانگر نیست:

ارتودنسی در نسیم شهر | ارتودنسی در فردیس

دندانپزشک، ارتودنسی
دندانپزشک ارتودنسی، متخصص اطفال
دندانپزشک متخصص اطفال، ارتودنسی پیشگیری
دندانپزشک مختص ارتودنسی
ارتودنتیست
و…..
تنها راه و روش بررسی دقیق این موضوع یعنی صلاحیت فرد درمانگر: بررسی سوابق فرد درمانگر در وب سایت رسمی انجمن ارتودنتیست های ایران از طریق لینک “جستجوی متخصص ارتودنسی” و همینطور وب سایت رسمی سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران (www.irimc.org) می باشد. افراد درمانگر دارای صلاحیت بعنوان متخصص دندانپزشکی در رشته ارتودانتیکس معرفی گشته اند.

بهترین متخصص ارتودنسی در اندیشه | ارتودنسی در رباط کریم

 

جناب آقای دکتر امیرحسین خطیبی متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت  پس از کسب مدرک تخصصی ارتودنسی و سپری نمودن دوره های تخصصی ارتودنسی و همچنین با کسب مدرک بورد تخصصی ارتودنسی، یکی از اعضای بسیار مطرح و برجسته انجمن ارتودنتیست های ایران هستند و یکی از اعضای برتر هیئت علمی دانشگاه می باشند و به علمارتودنسی تسلط کامل دارند. مطب تخصصی ارتودنسی در شهریار با تسلط کامل به دانش دندانپزشکی در زمینه ارتودنسی و با در اختیار داشتن پیشرفته ترین، بهترین و کاملترین تکنولوژی های دنیا و همچنین با در اختیار داشتن کادری بسیار دلسوز،بسیار مجرب و حرفه ای در طی ساعات 11 تا 20:30 روزهای زوج، آماده ارائه کاملترین و بهترین خدمات درمان و مشاوره در زینه ارتودنسی به شما مراجعه کنندگان عزیز، گرانقدر و بزرگوار می باشد. منتظر حضور گرم شما بیماران عزیز، گرانقدر و بزرگوار در مطب تخصصی دکتر امیرحسین خطیبی متخصص ارتودنسی در شهریار خواهیم بود.

بیماران و مراجعه کنندگان عزیز، گرانقدر و بزرگوار شما میتوانید به منظور برخورداری از خدمات مشاوره و درمان در زمینه درمان های تخصصی ارتودنسی از بهترین متخصص  ارتودنسی در شهریار، بهترین متخصص ارتودنسی غرب تهران، بهترین متخصص ارتودنسی در اندیشه، بهترین متخصص ارتودنسی در اسلامشهر، بهترین متخصص ارتودنسی در رباط کریم، بهترین متخصص ارتودنسی در شهرقدس، بهترین متخصص ارتودنسی در کرج، بهترین متخصص ارتودنسی در پرند، به مطب تخصصی ارتودنسی دکتر امیرحسین خطیبی مراجعه بفرمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مطب دکتر امیرحسین خطیبی متخصص ارتودنسی در شهریارتماس بگیرید.

متخصص ارتودنسی در شهریار/ متخصص ارتودنسی در اندیشه

نظرات

هیچ موردی یافت نشد

نظر خود را بنویسید

شما می توانید دیدگاه خود را در این بخش با ما در میان بگذارید.

تماس و مشاوره : 02165247966
footer footer
 ارتودنسی در شهریار

ارتودنسی در شهریار

ارتودنسی در شهریار ، دندان پزشک شهریار ، من امیرحسین خطیبی، فارغ التحصیل ارتودنسی و ناهنجاری‌های فک و صورت هستم، دارای بورد تخصصی. در حال انجام درمان‌های ارتودنسی مانند اصلاح بی‌نظمی دندان‌ها و مشکلات فک با روش‌های ارتوپدی و جراحی فک. آماده کمک به شما در درمان ناهنجاری‌ها.

بخش هایی از سایت

ارتباط با ما