تاخیر در شروع درمان ارتودنسی

تاخیر در شروع درمان ارتودنسی

دستگاههای ارتودنسی فقط برای کودکان نمی باشد، بلکه در هر سنی، می توان از آنها به شرطی که سلامت لثه، دندانها وجود داشته باشد، استفاده گردد. اگر مشکل بیمار فکی باشد بهتر است درمان قبل از بلوغ شروع شود و اگر بیمار با مشکل فکی بعد از بلوغ مراجعه نماید نیاز به ارتودنسی و جراحی خواهد داشت.

اگر بیمار دارای ناهنجاری دندانی باشد به شرطی که مشکلات لثه ای نباشد در هر زمان می توان درمان ارتودنسی ثابت را انجام داد. ولی بازهم ترجیح داده می شود که برای مشکلات دندانی بیمار قبل از بلوغ مراجعه نماید.

 

بیماران محترم و مراجعه کنندگان عزیز و گرانقدر لطفا جهت برخورداری و بهره مندی از کاملترین خدمات مشاوره و درمان در زمینه ارتودنسی از بهترین متخصص  ارتودنسی در غرب تهران، بهترین متخصص ارتودنسی رباط کریم، بهترین متخصص ارتودنسی در شهر قدس، بهترین متخصص ارتودنسی در اسلامشهر، بهترین متخصص ارتودنسی در پرند، بهترین متخصص ارتودنسی درشهر کرج، بهترین متخصص ارتودنسی در شهریار، به مرکز ارتودنسی دکتر امیرحسین خطیبی مراجعه نمایید.

دکتر امیرحسین خطیبی، متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت با دارا بودن مدرک تخصصی ارتودنسی و همینطور بورد تخصصی ارتودنسی و یکی از برجسته ترین اعضای انجمن ارتودنتیست های ایران، با به روزترین و پیشرفته ترین امکانات تخصصی ارتودنسی در مرکز تخصصی ارتودنسی در شهریار، در ساعت 15 تا ساعت 20:30  روزهای زوج، آماده ارائه کاملترین و به روزترین خدمات مشاوره و درمان در زمینه مشاوره و درمان ارتودنسی به شما عزیزان محترم و گرامی خواهد بود.

متخصص ارتودنسی در شهریار/ متخصص ارتودنسی در اندیشه

در این مرکز درمانی با بهترین و به روزترین امکانات دندانپزشکی در زمینه دانش ارتودنسی در خدمت شما عزیزان هستیم.

نظرات

هیچ موردی یافت نشد

نظر خود را بنویسید

شما می توانید دیدگاه خود را در این بخش با ما در میان بگذارید.

تماس و مشاوره : 02165247966
footer footer
 ارتودنسی در شهریار

ارتودنسی در شهریار

ارتودنسی در شهریار ، دندان پزشک شهریار ، من امیرحسین خطیبی، فارغ التحصیل ارتودنسی و ناهنجاری‌های فک و صورت هستم، دارای بورد تخصصی. در حال انجام درمان‌های ارتودنسی مانند اصلاح بی‌نظمی دندان‌ها و مشکلات فک با روش‌های ارتوپدی و جراحی فک. آماده کمک به شما در درمان ناهنجاری‌ها.

بخش هایی از سایت

ارتباط با ما