متخصص ارتودنسی در شهریار

متخصص ارتودنسی در شهریار

ارتودنسی اولین رشته تخصصی دندانپزشکی می باشدارتودنسی به اصلاح مشکلات فک و صورت می پردازد. درمان‌ ارتودنسی مانند سایر رشته های تخصصی پزشکی  نیازمند کسب دانش و تخصص کافی  است، متخصص ارتودنسی یا ارتودنتیست فردی  می باشد که توانایی های علمی لازم را در دانشگاه برای درمان ناهنجاری های فک و صورت کسب می کند. بدین منظور یک دندانپزشک عمومی جهت دریافت دانشنامه تخصصی ارتودنسیو بدست آوردن دانش و مهارت لازم برای درمان ناهنجاری های فک و صورت، می‌بایست پس از اتمام دوره‌ی دندانپزشکی عمومی که شش سال به طول می انجامد، یک دوره‌ تخصصی  3 تا 4 ساله را به عنوان دوره‌ی تخصصی ارتودنسی در دانشگاه طی کند. لازم به ذکر است یک دندانپزشک عمومی باید در یک آزمون بسیار سخت و پر رقابت در بین چندین هزار دندانپزشک عمومی بتواند وارد دوره تخصصی ارتودنسی گردد.
بنابراین  یک دندانپزشک عمومی که دوره‌ی تخصصی ارتودنسی را طی نکرده باشد توانایی و آگاهی و دانش و صلاحیت و تجربه‌ی لازم در درمان بیماران ارتودنسی را نخواهد داشت. البته باید دانست یک دندانپزشک  عمومی دانش و علم لازم برای انجام درمان‌های ساده ارتودنسی و یا درمان های پیشگیری توسط پلاک‌های متحرک را دارند ولی درمانهای پیچیده و تخصصی ارتودنسی که بیشتر در گروه درمان‌های ثابت قرار داده می شوند، می‌بایست توسط متخصص ارتودنسی یا ارتودنتیست درمان شوند.

دکتر امیرحسین خطیبی متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت  بعد از طی کردن دوره تخصصی ارتودنسی، با دارا بودن مدرک بورد تخصصی ارتودنسی و مدرک تخصصی ارتودنسی یکی از اعضای بسیار برجسته انجمن ارتودنتیست های ایران می باشند. مطب تخصصی ارتودنسی در شهریار با کادری مجرب و با بهره گیری از برترین و جدیدترین تکنولوژِی های  روز و دانش نوین دندانپزشکی در روزهای زوج هفته در ساعات 15 الی 20:30، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. منتظر حضور شما عزیزان در مطب دکتر امیرحسین خطیبی متخصص ارتودنسی در شهریار هستیم.

بیماران گرامی  و عزیز و مراجعه کنندگان محترم و گرانقدر، شما میتوانید برای بهره مندی از بهترین و کاملترین و برترین خدمات در زمینه درمان ارتودنسی از بهترین متخصص  ارتودنسی در غرب تهران، بهترین متخصص ارتودنسی شهرقدس، بهترین متخصص ارتودنسی در پرند، بهترین متخصص ارتودنسی در اسلامشهر، بهترین متخصص ارتودنسی در کرج، بهترین متخصص ارتودنسی در رباط کریم، بهترین متخصص ارتودنسی در شهریار، به مطب ارتودنسی دکتر امیرحسین خطیبی مراجعه بفرمایند.

متخصص ارتودنسی در شهریار/ متخصص ارتودنسی در اندیشه

در این مرکز درمانی با بهترین و به روزترین امکانات دندانپزشکی در زمینه دانش ارتودنسی در خدمت شما عزیزان هستیم.

نظرات

هیچ موردی یافت نشد

نظر خود را بنویسید

شما می توانید دیدگاه خود را در این بخش با ما در میان بگذارید.

تماس و مشاوره : 02165247966
footer footer
 ارتودنسی در شهریار

ارتودنسی در شهریار

ارتودنسی در شهریار ، دندان پزشک شهریار ، من امیرحسین خطیبی، فارغ التحصیل ارتودنسی و ناهنجاری‌های فک و صورت هستم، دارای بورد تخصصی. در حال انجام درمان‌های ارتودنسی مانند اصلاح بی‌نظمی دندان‌ها و مشکلات فک با روش‌های ارتوپدی و جراحی فک. آماده کمک به شما در درمان ناهنجاری‌ها.

بخش هایی از سایت

ارتباط با ما