هدگیر

هدگیر

هدگیر ارتودنسی نوعی وسیله ارتودنسی است که به دستگاههای ثابت ارتودنسی و یا پلاک عریض کننده فک بالا وصل می شود و به اصلاح برخی از مشکلات روابط دندانی فکی کمک می‌کند. هدگیر دندانی مدتی قبل به صورت مرتب استفاده می شد. با وجود اینکه امروزه کاربردش کمتر شده اما در برخی موارد هنوز هم ممکن است هدگیر بهترین گزینه باشد. 
ممکن است پوشیدن هدگیر ارتودنسی چالش بزرگی به نظر بیاید و هیچ‌ کسی هم انکار نمی‌کند که عادت کردن به آن نیازمند گذشت زمان است. ولی به خاطر داشته باشید که شما بخشی از یک تیم هستید، تیمی که شامل متخصص ارتودنسی شما، دندان‌پزشک عمومی شما و خودتان می‌شود! وقتی همه تیم با هم کار کنند دستیابی به هدفتان امکان‌پذیر می شود: لبخندی جذاب که تا پایان عمر خواهید داشت.

بهترین متخصص ارتودنسی در شهریار | بهترین متخصص ارتودنسی در اسلامشهر

 

اثر بخشی هدگیر در ارتودنسی مستلزم استفاده تقریبا تمام وقت از آن یعنی حدود ۲۰ ساعت در شبانه روز است. ساعات بین عصر تا صبح فردا (یعنی هنگام خواب) بهترین زمان استفاده از هدگیر می باشد. ممکن است در ابتدا استفاده از هدگیر سخت و یا غیر ممکن به نظر برسد و یا دردناک باشد اما مطمئن باشید در صورت استفاده از آن طبق ساعات گفته شده، حداکثر ظرف یک هفته به استفاده از آن کاملا عادت می کنید. به منظور عادت کردن تدریجی به هدگیر می توانید با استفاده چند ساعت در روز شروع کرده و ظرف مدت کوتاهی به سقف زمان استفاده ایده آل یعنی حدود ۲۰ ساعت در شبانه روز برسید
در واقع هدگیر در ارتودنسی به منظور عقب بردن دندانهای آسیای فک بالا، کنترل رشد فک بالا و یا تسهیل رشد فک پایین می باشد. 

 

جناب آقای دکتر امیرحسین خطیبی متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت  بعد از کسب مدرک تخصصی ارتودنسی و طی نمودن دوره های تخصصی ارتودنسی و با کسب مدرک بورد تخصصی ارتودنسی، یکی از اعضای بسیار بنام و مطرح انجمن ارتودنتیست های ایران هستند و یکی از اعضای بسیار بنام و مطرح هیئت علمی دانشگاه هستند و به علم ارتودنسی کاملا مسلط می باشند. مطب تخصصی ارتودنسی در شهریار کاملا مسلط به دانش نوین و برتر دندانپزشکی در زمینه ارتودنسی می باشد و با در اختیار داشتن پیشرفته ترین و کاملترین تکنولوژی های برتر و روز دنیا و همچنین با در اختیار داشتن کادری بسیار دلسوز، بسیار مجرب و حرفه ای در طی ساعات 11 تا 20:30 روزهای زوج، آماده ارائه خدمات درمان و مشاوره در ارتباط با دانش ارتودنسی به شما مراجعه کنندگان بزرگوار و گرانقدر و عزیز می باشد. منتظر حضور گرم شما بیماران بزرگوار و گرانقدر و عزیز در مطب تخصصی دکتر امیرحسین خطیبی متخصص ارتودنسی در شهریار خواهیم بود.

متخصص ارتودنسی در شهریار/ متخصص ارتودنسی در اندیشه

بیماران و مراجعه کنندگان بزرگوار و گرانقدر و عزیز شما میتوانید به منظور بهره مندی و برخورداری از خدمات مشاوره و درمان در زمینه درمان های تخصصی ارتودنسی از بهترین متخصص  ارتودنسی در شهریار، بهترین متخصص ارتودنسی غرب تهران، بهترین متخصص ارتودنسی در کرج، بهترین متخصص ارتودنسی در اسلامشهر، بهترین متخصص ارتودنسی در رباط کریم، بهترین متخصص ارتودنسی در اسلامشهر، بهترین متخصص ارتودنسی در پرند، بهترین متخصص ارتودنسی در اندیشه، به مطب تخصصی ارتودنسی دکتر امیرحسین خطیبی مراجعه بفرمایید.

در این مرکز درمانی با بهترین و به روزترین امکانات دندانپزشکی در زمینه دانش ارتودنسی در خدمت شما عزیزان هستیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مطب دکتر امیرحسین خطیبی متخصص ارتودنسی در شهریارتماس بگیرید.

متخصص ارتودنسی در شهریار / متخصص ارتودنسی در اندیشه

نظرات

هیچ موردی یافت نشد

نظر خود را بنویسید

شما می توانید دیدگاه خود را در این بخش با ما در میان بگذارید.

تماس و مشاوره : 02165247966
footer footer
 ارتودنسی در شهریار

ارتودنسی در شهریار

ارتودنسی در شهریار ، دندان پزشک شهریار ، من امیرحسین خطیبی، فارغ التحصیل ارتودنسی و ناهنجاری‌های فک و صورت هستم، دارای بورد تخصصی. در حال انجام درمان‌های ارتودنسی مانند اصلاح بی‌نظمی دندان‌ها و مشکلات فک با روش‌های ارتوپدی و جراحی فک. آماده کمک به شما در درمان ناهنجاری‌ها.

بخش هایی از سایت

ارتباط با ما