ارتودنسی در شهریار

ارتودنسی در شهریار

 ارتودنسی در شهریار  و هزینه ارتودنسی در شهریار  مانند هر خدمت دندانپزشکی دیگری به فراخور مورد بیمار، نوع، سن و زمان درمان و مهارت، تبحر و تخصص متخصص ارتودنسی، متفاوت خواهد بود. لذا مراجعه به مشاوره دندانپزشکی و انتخاب بهترین ترین نوع درمان و اجتناب از مراجعه به افراد غیر حرفه ای و غیر متخصص، تا حد زیادی هزینه ارتودنسی را کاهش داده و از هدر رفتن زمان و هزینه ارتودنسی ممانعت خواهد کرد.

بسیاری از بیمارانی که به ارتودنسی نیاز دارند، از گرفتن وقت مشاوره برای مراجعه به متخصص ارتودنسی ابراز نگرانی می کنند. بخشی از این نگرانی مرتبط با عدم اگاهی از مسائلارتودنسی در شهریار  در درمانهای ارتودنسی می باشد.  پیش از شروع درمان ارتودنسی بیماران می خواهند بدانند که “ارتودنسی در شهریار  چقدر است؟” عوامل زیادی بر ارتودنسی در شهریار  تاثیرگذار خواهند بود. ارتودنسی در شهریار  به نوع ناهنجاری ، نحوه درمان ، مدت درمان ,  سن بیمار ، شدت ناهنجاری ، نوع دستگاه ارتودنسی به کار برده شده اعم از ارتودنسی متحرک و یا ارتودنسی ثابت، استفاده از دستگاه خارج دهانی , دستگاه داخل دهانی , ارتودنسی دیمون، ارتودنسی با براکت های هم رنگ دندان، ارتودنسی نامرئی یاinvisalign، درمانهای ارتودنسی به همراه جراحی (ارتو سرجری), استفاده از مینی اسکروMiniscrew , استفاده از مینی پلیتMiniplateو ارتودنسی لینگوال و غیره بستگی دارد. به عنوان مثال در برخی بیماران ناهنجاری دندانی فکی با پلاک متحرک قابل اصلاح می باشد که  در این صورت ارتودنسی در شهریار  کمتر خواهد شد. بعضی از بیماران نیاز به ارتودنسی ثابت دارند که دستگاههای ثابت ارتودنسی پس از رویش دندانهای دائمی در دهان قرار می گیرند . گروهی دیگر از بیماران به درمان ارتودنسی متحرک و سپس ارتودنسی ثابت نیاز دارند. بعضی از بیماران نیاز به درمانهای جراحی دارند. بعضی نیاز به مینی اسکروMiniscrewو غیره  دارند , بنابراین روش درمانی ارتودنسی برای هر بیمار منحصر به خود اوست و متغیرهای زیادی در میزان نهایی ارتودنسی در شهریار  بیمار تاثیر دارد.ارتودنسی در شهریار  در جلسه اول که ویزیت رایگان است به بیمار گفته می شود.

ارتودنسی در شهریار 

 

محاسبه ارتودنسی در شهریار 

از آنجاییکه محاسبه ارتودنسی در شهریار  یا تعرفه ارتودنسی از طریق تلفن و یا به صورت اینترنتی مقدور نیست، ویزیت جلسه اول توسط دکتر امیرحسین خطیبی انجام می شود و تخمین هزینه ارتودنسی دندان در جلسه اول به اطلاع بیمار رسانده می شود. وبزیت جلسه اول رایگان است. قسمتی از هزینه ارتودنسی دندان در ابتدا و قسمت دیگر در طول درمان به طور اقساط توسط بیمار پرداخت میشود. هدف این است که هزینه ارتودنسی دندان به صورت ماهیانه و به صورت اقساط دریافت شود تا متناسب با بودجه ی شما باشد.

 

مهمترین عوامل اثرگذار بر ارتودنسی در شهریار 

ارتودنسی در شهریار  بدون دریافت مشاوره و ویزیت اولیه قابل ارائه نخواهد بود. به همین دلیل هزینه ارتودنسی دندان بر اساس نوع مشکل، بررسی نیاز به جراحی یا کشیدن دندان و همچنین وضعیت سلامت دهان و دندان هر بیمار متفاوت خواهد بود. هر چقدر این ویزیت در دوران کودکی و همزمان با مسیر توسعه رشد دندانی صورت بگیرد طول درمان و هزینه ارتودنسی دندان نیز کاهش می ‌یابد.

هزینه ارتودنسی دندان همچنین بر اساس میزان مشکل می ‌تواند متغیر باشد، به صورتی که ممکن است دندان نیاز به کشیدگی دندان یا جراحی، قبل از نصب براکت ها یا سیم‌ ها داشته باشد و یا ممکن است به مدت چند ماه استفاده از نگهدارنده نیاز داشته باشد. به همین دلیل بر اساس میزان تلاش صورت گرفته در طول دوره ارتودنسی دندان، هزینه ارتودنسی دندان متغیر خواهد بود.

 

هزینه ارتودنسی دندان جراحی فک و صورت

ناهنجاری برخی از بیماران به صورتی است تنهایی با ارتودنسی درمان نمی شوند. این گروه از بیماران به ارتودنسی به همراه جراحی نیاز دارند طبیعتا هزینه ارتودنسی دندان آنها به علت جراحی و شدت مشکل بیشتر خواهد بود. برخی از بیماران به دستگاههای خارج دهانی نیاز دارند . بعضی از بیماران نیاز به مینی اسکرو (Mini screw) دارند. دستگاههای ارتودنسی به کار برده شده برای بیماران براساس نوع ناهنجاری متفاوت می باشد.

اگر بیمار به استفاده از براکت های شفاف (سرامیکی یا کامپوزیتی)تمایل داشته باشد، به دلیل هزینه زیاد این براکت ها ، کل ارتودنسی در شهریار  افزایش می یابد. هزینه ارتودنسی دندان در جلسه اول که به صورت رایگان انجام می شود براساس نوع دستگاه به کار برده شده و نوع ناهنجاری به بیمار گفته می شود و روی شرایط پرداخت توافق می شود. قسمتی از هزینه ارتودنسی دندان در ابتدا و قسمت دیگر در طول درمان به طور اقساط توسط بیمار پرداخت می گردد. هم چنین در بیمارانی که نیاز به درمان ارتودنسی به همراه جراحی فک دارند هزینه ارتودنسی دندان به بیمار گفته می شود و هزینه جراحی که توسط جراح فک و صورت انجام می شود ارتباطی به هزینه ارتودنسی دندان نخواهد داشت.

بهترین متخصص ارتودنسی در اسلامشهر | بهترین متخصص ارتودنسی در شهر قدس

نحوه پوشش خدمات بیمه برای هزینه ارتودنسی دندان

برخی از بیمه ها تمام و یا قسمتی از هزینه ارتودنسی دندان را پوشش می دهند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می بایست با مطب تماس بگیرید.

 

فاکتورهای هزینه ارتودنسی نامرئی دندان 

هزینه ارتودنسی نامرئی دندان به فاکتورهای بسیاری مانند تعداد طلق های نامرئی که به بیمار داده میشود، به اینکه ایا بیمار نیاز به کشیدن دندان دارد یا ندارد, به اینکه ایا بیمار نیاز به جراحی فک دارد یا ندارد, به اینکه ایا مشکل بیمار فکی (اسکلتی) یا دندانی است, هم چنین به اطلاعاتی مانند شیب دندانها، وضعیت فکین، نیمرخ بیمار، میزان نامرتبی دندانها ، وضعیت رادیوگرافی بیمار و غیره. بستگی دارد. بنابراین به شما توصیه می گردد برای تعیین هزینه ارتودنسی نامرئی دندان وقت معاینه بگیرید. معاینه رایگان است.

مطب دکتر امیرحسین خطیبی با برخورداری از کادری مجرب و تجهیزات و دستگاه‌ های به روز دنیای دندانپزشکی بهترین درمان را همراه با مناسبترین هزینه ارتودنسی دندان به شما ارائه خواهد داد. درمان ارتودنسی دندان به عنوان یک سرمایه ‌گذاری طلایی بر روی زیبایی چهره و لبخند شما، ارزش پرداخت ارتودنسی در شهریار  را دارد و شما با صرف هزینه در ارتودنسی دندان در بلند مدت در هزینه‌ های درمان دهان و دندان خود صرفه ‌جویی مؤثری خواهید داشت.

دکتر امیرحسین خطیبی با گذراندن دوره‌ های تخصصی و پیشرفته در زمینه درمان ارتودنسی دندان به واسطه‌ی ارائه مشاوره‌ های تخصصی و بررسی دقیق وضعیت سلامت دهان و دندان شما، بهترین گزینه‌ های درمانی را بدون دغدغه و نگرانی به بهترین و مقرون به صرفه‌ ترین طرح درمان در راستای افزایش سطح رضایت مندی شما ارائه می ‌نماید.

با توجه به متاثر بودن حالت دندا‌ن‌ ها در چهره فرد مخصوصا در هنگام لبخند زدن و خندیدن و همچنین بازه زمانی طولانی در درمان ارتودنسی، مبالغ اعلام شده توسط پزشکان به عنوان هزینه ارتودنسی دندان خیلی نجومی و دور از ذهن نیست و با توجه به امکان پرداخت اقساطی آن تامینارتودنسی در شهریار  برای بسیاری از افراد امکان پذیر خواهد بود.

 

بیماران گرامی و مراجعه کنندگان محترم و عزیز، شما میتوانید برای برخوردرای از کاملترین و برترین و بهترین خدمات در زمینه درمان ارتودنسی از بهترین متخصص  ارتودنسی در غرب تهران، بهترین متخصص ارتودنسی اسلامشهر، بهترین متخصص ارتودنسی در شهر قدس، بهترین متخصص ارتودنسی در شهریار، بهترین متخصص ارتودنسی در کرج، بهترین متخصص ارتودنسی در رباط کریم، بهترین متخصص ارتودنسی در پرند، به مطب ارتودنسی دکتر امیرحسین خطیبی مراجعه فرمایید.

دکتر امیرحسین خطیبی، متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت یکی از اعضای بسیار برجسته انجمن ارتودنتیست های ایران، با دارا بودن مدرک بورد تخصصی ارتودنسی و مدرک تخصصی ارتودنسی، با به روزترین و پیشرفته ترین امکانات تخصصی ارتودنسی در مطب تخصصی ارتودنسی در شهریار، در روزهای زوج هفته از ساعت 15 تا 20:30، آماده ارائه خدمات مشاوره و درمان درزمینه درمان ارتودنسی به شما مراجعه کنندگان عزیز و محترم خواهد بود.

متخصص ارتودنسی در شهریار/ متخصص ارتودنسی در اندیشه

در این مرکز درمانی با بهترین و به روزترین امکانات دندانپزشکی در زمینه دانش ارتودنسی در خدمت شما عزیزان هستیم.

نظرات

هیچ موردی یافت نشد

نظر خود را بنویسید

شما می توانید دیدگاه خود را در این بخش با ما در میان بگذارید.

تماس و مشاوره : 02165247966
footer footer
 ارتودنسی در شهریار

ارتودنسی در شهریار

ارتودنسی در شهریار ، دندان پزشک شهریار ، من امیرحسین خطیبی، فارغ التحصیل ارتودنسی و ناهنجاری‌های فک و صورت هستم، دارای بورد تخصصی. در حال انجام درمان‌های ارتودنسی مانند اصلاح بی‌نظمی دندان‌ها و مشکلات فک با روش‌های ارتوپدی و جراحی فک. آماده کمک به شما در درمان ناهنجاری‌ها.

بخش هایی از سایت

ارتباط با ما