کدام یک از انواع مختلف ارتودنسی برای من مناسب است؟

کدام یک از انواع مختلف ارتودنسی برای من مناسب است؟

کدام یک از انواع مختلف ارتودنسی برای من مناسب است؟

بیشتر کسانی که تصمیم دارند دندان های خود را ارتودنسی کنند می خواهند این موضوع را بدانند که انواع مختلف ارتودنسی دندان چیست و کدام یک از انواع ارتودنسی مناسب دندان هایشان است. جواب این سوال را متخصص ارتودنسی بعد از بررسی مشکلات دندانی شما در اولین جلسه ویزیت به شما خواهد گفت. تعداد کمی از مردم خوش شانس هستند و با دندان های زیبا و منظم با قوس ابخند زیبا متولد می شوند اما بیشتر مردم نیازمند خدمات انواع مختلف ارتودنسی هستند .

 

تا چه سنی می توان از درمان ارتودنسی استفاده کرد؟

اگر شما لثه های سالم و نرمال دارید، می توان گفت ارتودنسی دندان حتی در سنین بالای میان سالی پاسخگوی مشکلات دندانی شما خواهد بود. درمان ارتودنسی دندان می تواند تفاوت زیادی در ظاهر شما ایجاد کند. در صورت سالمد بودن ساختار لثه مشکل ناهنجاری فک و صورت یا دندانی شما با یکی از انواع مختلف ارتودنسی قابل درمان است. 

 

دکتر امیرحسین خطیبی متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت  بعد از طی کردن دوره تخصصی ارتودنسی، با دارا بودن مدرک تخصصی ارتودنسی و همینطور بورد تخصصی ارتودنسی، یکی از اعضای بسیار برجسته انجمن ارتودنتیست های ایران هستند. مطب تخصصی ارتودنسی در شهریار با کادری حرفه ای و مجرب و با بهره گیری از برترین و جدیدترین تکنولوژِی های  روز دنیا و دانش نوین دندانپزشکی در روزهای زوج هفته در ساعات 15 تا 20:30، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. منتظر حضور شما مراجعه کنندگان عزیز در مطب دکتر امیرحسین خطیبی متخصص ارتودنسی در شهریار هستیم.

مراجعه کنندگان محترم و گرانقدر و بیماران عزیز، شما میتوانید برای بهره مندی از کاملترین و برترین و بهترین خدمات در زمینه درمان و مشاوره ارتودنسی از بهترین متخصص  ارتودنسی در غرب تهران، بهترین متخصص ارتودنسی شهرقدس، بهترین متخصص ارتودنسی در پرند، بهترین متخصص ارتودنسی در اسلامشهر، بهترین متخصص ارتودنسی در شهریار، بهترین متخصص ارتودنسی در رباط کریم، بهترین متخصص ارتودنسی در کرج، به مطب ارتودنسی دکتر امیرحسین خطیبی مراجعه بفرمایند.

در این مرکز درمانی با بهترین و به روزترین امکانات دندانپزشکی در زمینه دانش ارتودنسی در خدمت شما عزیزان هستیم.

نظرات

هیچ موردی یافت نشد

نظر خود را بنویسید

شما می توانید دیدگاه خود را در این بخش با ما در میان بگذارید.

تماس و مشاوره : 02165247966
footer footer
 ارتودنسی در شهریار

ارتودنسی در شهریار

ارتودنسی در شهریار ، دندان پزشک شهریار ، من امیرحسین خطیبی، فارغ التحصیل ارتودنسی و ناهنجاری‌های فک و صورت هستم، دارای بورد تخصصی. در حال انجام درمان‌های ارتودنسی مانند اصلاح بی‌نظمی دندان‌ها و مشکلات فک با روش‌های ارتوپدی و جراحی فک. آماده کمک به شما در درمان ناهنجاری‌ها.

بخش هایی از سایت

ارتباط با ما